Terminarz rozgrywek

PZKosz

 

TERMINARZ POLSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI NA WÓZKACH
I PUCHARU POLSKI SEZON 2017/2018

  1. Rozgrywki odbędą się w formie 1 - dniowych Turniejów (sobota lub niedziela).
    a/Każdy Turniej w rundzie zasadniczej odbędzie się z udziałem 3 drużyn
  2. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy
Grupa A Grupa B
Akcesmed Start Rzeszów Pactum Scyzory Kielce
Mad Devils Mieroszów IKS GTM Konstancin
ŁTRSN Łódź Mustang Konin
Start Wrocław  Sart Białystok

3.  W ciągu rundy zasadniczej zespoły gr A rozegrają trzy turnieje (jedna pauza), zespoły gr B trzy turnieje.  Rozgrywki odbędą się w formie  1 – dniowych Turniejów (sobota lub niedziela). Każdy Turniej w rundzie zasadniczej odbędzie się  z udziałem 3 drużyn. W ciągu rundy zasadniczej zespoły gr A rozegrają trzy turnieje (jedna pauza), zespoły gr B trzy turnieje.

TERMINARZ ROZGRYWEK (gospodarz turnieju na pierwszym miejscu):

I runda - eliminacyjna

14/15.10.2017                       

Grupa A                                                       Grupa B

ŁTRSN ŁÓDŹ                                              PAUZA

AKCESMED START RZESZÓW          

MAD Devils MIEROSZÓW                  

Pauza Start Wrocław

 ---------------------------

25/26.11.2017

START WROCŁAW                               IKS GTM KONSTANCIN

AKCESMED START RZESZÓW            PACTUM SCYZORY KIELCE

MAD DEVILS MIEROSZÓW                  START BIAŁYSTOK

Pauza ŁTRSN                                       MUSTANG KONIN pauza

  ---------------------------

15/16.12.2017

START RZESZÓW

ŁTRSN ŁÓDŹ                                                   gr. B - pzuza

AKCESMED START RZESZÓW

pauza Mad Devils Mieroszów

  ---------------------------

13/14.01.2018

MAD DEVILS MIEROSZÓW             MUSTANG KONIN

START WROCŁAW                          PACTUM SCYZORY KIELCE

ŁTRSN ŁÓDŹ                                   START BIAŁYSTOK

Pauza Start Rzeszów                       IKS GTM KONSTANCIN pauza

  ---------------------------

                                            17.02.2018

Pauza                                               START BIAŁYSTOK

START WROCŁAW                           MUSTANG KONIN

ŁTRSN ŁÓDŹ                                    IKS GTM KONSTANCIN

Pauza Start Rzeszów                        PACTUM SCYZORY KIELCE pauza

  ---------------------------

                                           24.02.2018

Pauza                                               PACTUM SCYZORY KIELCE

START WROCŁAW                           START BIAŁYSTOK

ŁTRSN ŁÓDŹ                                    IKS GTM KONSTANCIN

Pauza Start Rzeszów                        MUSTANG KONIN pauza

II runda  Finałowa

 I turniej - gospodarz do ustalenia termin 17/18.03.2018

„Turniej półfinałowy” - turniej jednodniowy

Mecz nr 1   - Mecz o VIIm 4m gr A vs 4m gr B (zespoły kończą rozgrywki)

Mecz nr 2 - 2m gr B vs 2m gr A

Mecz nr 3 - 3m gr A vs 1m gr B

Mecz nr 4 - 1m gr A vs 3m gr B

II turniej – gospodarze do ustalenia termin 14/15.04.2018 (dwa turnieje)

„Turniej o rozstawienie” - Zwycięzcy spotkań turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” o rozstawienie przed turniejem finałowym.

„Turniej o awans do finału” - Pokonani z turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” – zwycięzca awans do finału.

III turniej – gospodarz do ustalenia 28 i 29.04.2018

„Turniej finałowy (dwudniowy)”

Sobota półfinały:

1.       Mecz – zwycięzca „turnieju o rozstawienie” vs zwycięzca turnieju „o awans do finału”

2.       Mecz – zespół z miejsca 2  „turnieju o rozstawienie” vs zespół z miejsca 3 „turnieju o rozstawienie”

Niedziela finały:

Mecz o III miejsce – pokonani ze spotkań półfinałowych

Mecz o I miejsce – zwycięzcy spotkań półfinałowych.


Puchar Polski 2017 - 18-19.11 Kielce

Harmonogram spotkań:
18.11.2017 sobota

9:00    Rzeszów - Konin
10:45 uroczyste otwarcie
11:00 Kielce - Mieroszów
13:00 Konin - Konstancin
15:00 Mieroszów- Rzeszów
17:00 Konstancin - Kielce

19.11.2017 niedziela.

8:30 Mieroszów - Konin 
10:30 Kielce - Rzeszów 
12:30 Konstancin - Mieroszów 
14:30 Konin - Kielce 
16:30 Rzeszów - Konstancin
godzi 18:00 uroczyste zakończenie

Wspierają nas

  • BIERNAT-logo_m.jpg
  • far.jpg
  • wspol_pom.jpg
  • urzad_marsz_m.jpg
  • promesa_m.jpg
  • Herb_miasta_Kielce.png
  • MSiT_new.jpg
  • lugras_m.jpg
  • tes_transport_m.jpg
  • logo-PACTUM.png