Mistrz Polski pokonany!

Polska liga SuchedniówW dniu 25 marzec 2017 w Suchedniowie odbyła się II kolejka rundy finałowej o Mistrzostwo Polski sezon 2016/2017. Tym razem rywalizowaliśmy z drużynami aktualnego Mistrza Polski Start Rzeszów i z Mad Devils Victoria Mieroszów a drużyna z IKS GTM Konstancin pauzowała. Odnieśliśmy 2 pewne zwycięstwa i nadal prowadzimy w fazie finałowej. Na uwagę zasługuje fakt pokonania po raz pierwszy w historii naszych występów w Polskiej Lidze drużyny z Rzeszowa - która jest aktualnym Mistrzem Polski różnicą aż 30 pkt.

W naszej drużynie zadebiutował również nowy zawodnik Abayomi Bamgbopa, który pochodzi z Nigerii a mieszka na stałe w Radomiu . Trenuje sumiennie z nami od miesiąca i w niedługim czasie powinien być sporym wzmocnieniem dla naszego zespołu.

Wyniki turnieju w Kielcach:

 

KS PACTUM Scyzory Kielce 72:42 Start Rzeszów
(22:12, 15:10, 9:9, 26:11)
Kielce: Moćko Filip. 39 pkt, Pietrzyk Krzysztof 20 , Garbacz Arkadiusz 9 , Minda Mariusz 2 pkt , Świeboda Jarosław 2 pkt , Wrona Michał , Moćko Szymon, Sobieraj Krystian.Kacper Kozieł,Gajewski Jarosław, Abayomi Bamgbopa.

KS PACTUM Scyzory Kielce 82:39 MAD DEVILS VICTORIA Mieroszów
(20:10, 23:6, 25:11, 14:12)
Kielce: Moćko Filip. 20 pkt, Pietrzyk Krzysztof 32(2x3), Garbacz Arkadiusz 14pkt , Minda Mariusz 5, Świeboda Jarosław 3pkt, Wrona Michał, Moćko Szymon, Sobieraj Krystian,Kacper Kozieł,Gajewski Jarosław 8 pkt ., Abayomi Bamgbopa.

Pozostałe wyniki:

Start Rzeszów 104:37 MAD DEVILS VICTORIA Mieroszów

 

Tabela po II rundach - rozegrane mecze-punkty:

1. KS PACTUM Scyzory Kielce - 4 mecze-8 pkt

2.MAD DEVILS VICTORIA Mieroszów- 4 mecze - 4 pkt

3.Start Rzeszów 2- mecze -3 pkt

4. IKS GTM Konstancin 2-mecze -3 pkt 

 

Był to bardzo dobry sprawdzian skuteczności naszych zawodników przed Finałami międzynarodowej ligi czeskiej - Central European Cup 2016/2017 (bronimy tam złotego medalu sprzed roku). Turniej finałowy odbędzie sie w dniu 01 kwietnia 2017 w czeskich Pardubicach . Gramy tam z drużynami Brna ,Pardubic i Konina.Trzymajcie kciuki !!

Wspierają nas

Herb_miasta_Kielce.png

logo-PACTUM

far

 

Świętokrzyskie Stowarzyszenie
"WSPÓLNIE POMAGAMY"

 

urzad marsz m

 

tes transport m

promesa m

 

LUGRAS