Porażka z Mustangiem Konin

PLKnW KoninW ubiegłą sobotę w Koninie rozegraliśmy kolejną rundę Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach. Mecz rozpoczęliśmy mocnym wejściem, wygrywając pierwszą kwartę 25:13. Zawodnicy z Konina mocno motywowani przez swoją publiczność już w drugiej kwarcie krok po kroku zaczęli odrabiać straty. Druga połowa meczu toczyła się już typowo punkt za punkt, co też doprowadziło do remisu przy końcowej syrenie, a co za tym idzie, do dogrywki. Do ostatniej minuty nie było wiadomo kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii.

Niestety kilka błędów i brak szczęścia w końcowych sekundach sprawiły, że musieliśmy uznać wyższość drużyny gospodarzy, mecz zakończył się wynikiem 79:76 dla Konina.

KSS Mustang Konin 79:76 KS PACTUM Scyzory Kielce
(13:25, 21:13, 15:12, 20:19, 10:7)
Kielce: Moćko F. 32 (3x3), Gładysz 16, Świeboda 12, Szymczak 8, Sobieraj 4, Wrona 2, Minda 2, Gajewski, Koczwara, Moćko S.